Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ce cred personajele din Naruto despre tine?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Warning :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Status : Ce cred personajele din Naruto despre tine? Wicked
Registration date : 2008-08-31

Ce cred personajele din Naruto despre tine? Empty
PostSubject: Ce cred personajele din Naruto despre tine?   Ce cred personajele din Naruto despre tine? Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 1:34 pm

Ce cred personajele din Naruto despre u?(varianta 3):D Rezultatul meu a fost: "nume:Shina Hyuga
pozaCe cred personajele din Naruto despre tine? Cgcollaborationvo6
te place:naruto,neji,kabuto,kiba,lee,deidara,sasori,pain,tobi,shikamaru,gaara,kankuro.
prieteni apropiati:ten ten,sakura.
dusmani:kabuto,orochimaru
ce cred personajele din Naruto despre tine:
Naruto:zoooper dragutza tipa!o iubesc!!!
sasuke:am provoicat-o mai de mult la o lupta shi ma invins,dar nu omorat...nu vreau sa fiu la mila ei!
sakura:pai...chiar daca mereu sunt de acord cu ce spune sasuke,de data asta il contrazic pt ca odata mia salvat viata...e de treaba tipa
hinata:ma uraste la fel de mult ca neji,dar totushi se poarta frumos cu mine...
kiba:wow,e zooper tipa!shi ii place de akamru!^_-
shino:uraste gandaci...
ino:cha!e super fata,bine ca nul place pe sasuke!
shikamaru:e la fel de desteapta ca mine(thinking:cred ca mam indragostit)
neji:shi ea vrea sa demonstreze ca shi cei din ramura secundara sunt la fel de puternici ca cei din ramura principala,shi crede in destin...e la fel ca mine...e perfecta!
ten ten:o adevarata prietena(dar de ce neji se folbeaza asa la ea??????)
lee:e atat de cool!
gaara:hm...in loc sasi piarda timpul cu rataii aia,mai bine sar alatura noua*te place*
kankuro:daca incerc sa ma dau la ea,imi face gaara un sicriu de nisip*sad*
temari:e de treaba*

akatsuki:
itachi:e destul de puternica,dar sa numi stea in cale!
kisame:crede ca sunt un peste!!!<o((((<
pain:e dragutza...*shi el te place*
deidara:ii place arta...*inca unul la rand...norocoaso!
sasori:e gratioasa ca o lebeda,trebuie so fac papusa mea*of,dar multi se tin dupa tine!*
tobi:o iubesc...

Dintre dusmani:
orochimaru:vrea sa se razbune pe mine fiindca am provocat moartea familiei sale...o sa aiba o mare surpriza...
kabuto:cum a spus lordul orochimaru...(thinking:ce tot spun??e zoooper dragutza.

me:wow fato da esti tare populara!
Click aici si afla ce cred personajele noaruto despre tine!
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Warning :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Status : Ce cred personajele din Naruto despre tine? Wicked
Registration date : 2008-08-26

Ce cred personajele din Naruto despre tine? Empty
PostSubject: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine?   Ce cred personajele din Naruto despre tine? Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 4:43 pm

Nume:Keyko Hitanashi
poza:Ce cred personajele din Naruto despre tine? 15142 T
e place:Sasuke,Kiba,Shino,Lee,Kankuro.
Prieteni apropiatzi:Hinata Dusmani:Itachi

Ce cred personajele din Naruto despre tine:
Naruto:crede ca le stie pe toate!!!
Sasuke:hm...e de treaba*te place* sakura:sasuke o place!!!!
hinata:e modelul meu!
kiba:e cea mai tare fata!
shino:nu ii este frica de gandacii mei!
ino:daca se da la sasuke va regreta asta! shikamaru:Zzzzzzzzz mie somn!
neji:poate cineva sai inchida gura??!!
ten ten: cum a spus neji...
lee:ati inebunit??!!e tare!!
gaara:no comment
kankuro:nu e proprietatea lui gaara????deci pot sa ma joc eu cu ea,da?? temari:calmeazate kankuro!
itachi:ma uraste shi crede ca ma poate invinge,hahaha,ce copil!
kisame:de ce totzi cred ca sunt un peste????
pein:e puternica deidara:e intradevar puternica...
sasori:imi sta in cale!
tobi:deocamdata nu este o prioritate pentru noi.
me:wow,tiai facut cam multi dusmani fato!O.o
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
arinin

arinin


Female Number of posts : 88
Age : 32
Humor : random things are funny!
Karma :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Warning :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Status : Ce cred personajele din Naruto despre tine? 301nkgl
Registration date : 2008-09-06

Ce cred personajele din Naruto despre tine? Empty
PostSubject: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine?   Ce cred personajele din Naruto despre tine? Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 9:21 am

ok...rezultatul meu...
nume:Kira Yakashi poza:Ce cred personajele din Naruto despre tine? Evil te place:Shikamaru,Kiba,Gaara,Tobi. dusmani:deocamdata nici unul ce cred personajele din Naruto despre u: Naruto:Ce ironie,ii plac vulpile -_-\" Sasuke:sa o faca cineva sa taca! sakura:sasuke are dreptate! hinata:nu o pot intelege..=_= kiba:shi eu shi akamaru o placem! shino:nici ei nui plac gandacii... ino:are o gura prea mare! shikamaru:e la fel ca mine!!! neji:cum a spus sasuke! ten ten:e de treaba... lee:no comment gaara:daca se atinge cineva de ea va avea de aface cu mine! kankuro:cine? temari:-_- akatsuki: itachi:imi sta in cale! kisame:no comment pein:-_- deidara:e enervanta sasori:are o gura prea mare! tobi:o iubesc! me:bv,nai nici un dusma,momentan ^_-\"

fara suparare, dar cine a facut testul asta...are probleme foarte serioase cu romana
Back to top Go down
Myu~ai
Moderator
Myu~ai


Female Number of posts : 95
Age : 32
Location : rose hell garden~
Job/hobbies : manga,killing time,doing nothing
Humor : gone with the wind,be right back n.n
Karma :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Warning :
Ce cred personajele din Naruto despre tine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce cred personajele din Naruto despre tine? Right_bar_bleue

Status : Ce cred personajele din Naruto despre tine? Cursedcopy
Registration date : 2008-09-12

Ce cred personajele din Naruto despre tine? Empty
PostSubject: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine?   Ce cred personajele din Naruto despre tine? Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 3:37 pm

^arinin ai dreptate -.-' si analfabet e putin spus pe mine una ma doare capul de la cate stupizenii a scris x.x


Ce cred personajele din Naruto despre u?(varianta 3):D Rezultatul meu a fost:
nume:Shina Hyuga

Ce cred personajele din Naruto despre tine? Cgcollaborationvo6

te place:naruto,neji,kabuto,kiba,lee,deidara,sasori,pain,tobi,shikamaru,gaara,kankuro.
prieteni apropiati:ten ten,sakura.
dusmani:kabuto,orochimaru

Ce cred personajele din Naruto despre tine:

Naruto:zoooper dragutza tipa!o iubesc!!!
sasuke:am provocat-o mai de mult la o lupta si m-a invins,dar nu omorat...nu vreau sa fiu la mila ei!
sakura:pai...chiar daca mereu sunt de acord cu ce spune sasuke,de data asta il contrazic pt ca odata mi-a salvat viata...e de treaba tipa
hinata:ma uraste la fel de mult ca neji,dar totusi se poarta frumos cu mine...
kiba:wow,e zooper tipa!shi ii place de akamru!^_-
shino:uraste gandaci...
ino:cha!e super fata,bine ca nu-l place pe sasuke!
shikamaru:e la fel de desteapta ca mine(thinking:cred ca m-am indragostit)
neji:si ea vrea sa demonstreze ca si cei din ramura secundara sunt la fel de puternici ca cei din ramura principala,si crede in destin...e la fel ca mine...e perfecta!
ten ten:o adevarata prietena(dar de ce neji se holbeaza asa la ea??????)
lee:e atat de cool!
gaara:hm...in loc sa-si piarda timpul cu rataii aia,mai bine s-ar alatura noua*te place*
kankuro:daca incerc sa ma dau la ea,imi face gaara un sicriu de nisip*sad*
temari:e de treaba*

Akatsuki:
itachi:e destul de puternica,dar sa numi stea in cale!
kisame:crede ca sunt un peste!!!<o((((<
pain:e dragutza...*si el te place*
deidara:ii place arta...*inca unul la rand...norocoaso!*
sasori:e gratioasa ca o lebeda,trebuie so fac papusa mea*of,dar multi se tin dupa tine!*
tobi:o iubesc...

Dintre dusmani:
orochimaru:vrea sa se razbune pe mine fiindca am provocat moartea familiei sale...o sa aiba o mare surpriza...
kabuto:cum a spus lordul orochimaru...(thinking:ce tot spun??e zoooper dragutza)

me:wow fato da esti tare populara!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ignorand greselile imposibile dint text,pot spune ca a fost haios.Iar cel mai mult imi place imaginea *has an ideea*
Dar pot spune ca nu-s chiar asa de populara,adica de obicei baietii mai degraba m-ar arunca de la etaj decat sa se inteleaga cu mine o.o'
Back to top Go down
http://ichi-effect.forumz.ro/
Sponsored content





Ce cred personajele din Naruto despre tine? Empty
PostSubject: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine?   Ce cred personajele din Naruto despre tine? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce cred personajele din Naruto despre tine?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ce parere aveti despre forum?
» Ce parere aveti despre forum?
» Naruto Cosplay

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Love this place :: Quiz-
Jump to: