Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ce parere aveti despre forum?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Ce parere aveti despre forum? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ce parere aveti despre forum? Right_bar_bleue

Warning :
Ce parere aveti despre forum? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre forum? Right_bar_bleue

Status : Ce parere aveti despre forum? Wicked
Registration date : 2008-08-26

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 4:28 pm

Cred ca si cuvantul vostru conteaza avand in vedere sa orice parere ne prinde bine. Titlul este destul de sugestiv.. asa ca va rog sa va spune-ti parerea despre forum.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
arinin

arinin


Female Number of posts : 88
Age : 32
Humor : random things are funny!
Karma :
Ce parere aveti despre forum? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Ce parere aveti despre forum? Right_bar_bleue

Warning :
Ce parere aveti despre forum? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre forum? Right_bar_bleue

Status : Ce parere aveti despre forum? 301nkgl
Registration date : 2008-09-06

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:20 pm

deja am impresia ca ma bag in seama prea mult...dar nu conteaza...
o chestie care oarecum m-a izbit imediat cum am intrat pe forum ar fi ca e prea roz. si nu o spun pentru ca eu, in general, nu suport culoarea roz, ci deoarece cromatica e prea fluffy si naiva. ar trebui ca prin sistemul de culori sa transmiteti ca...you mean bussines! incercati un gri metalizat cu rosu, negru, mov, portocaliu si bleu....si alte chestii de genul asta...
ma rog...asta e parerea mea. do as you wish...
Back to top Go down
night mi
Guest




Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 9:59 am

imi place cum arata forumul.. e destul de dragut. Numele cred ca e foarte bine ales. Cred ca in curand acest forum va avea multi useri activi. Ce parere aveti despre forum? 766327
Back to top Go down
Higure o
Guest




Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 8:33 pm

Kyaahaha...Imi plac chibii...Si Otaku System e o denumire draguta Ce parere aveti despre forum? 963242 Pana cand nu este nimic de zis de rau(si sper ca nu va fi),asa ca,gambatte si in continuare Ce parere aveti despre forum? 623493 Ce parere aveti despre forum? 738957
Back to top Go down
Elayla

Elayla


Female Number of posts : 99
Age : 33
Location : Elysium
Job/hobbies : sleeping, reading, biting, day dreaming, other useful activities
Humor : -finger-
Karma :
Ce parere aveti despre forum? Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Ce parere aveti despre forum? Right_bar_bleue

Warning :
Ce parere aveti despre forum? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre forum? Right_bar_bleue

Status : Ce parere aveti despre forum? SuperSmiley
Registration date : 2008-09-08

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 1:05 pm

Okay...imi place forumul, e mic si linistit si ne putem cunoaste toti intre noi and stuff. Tin minte ca nu am rezistat pe Bravo mai mult de 3 lumi tocmai pentru ca era prea populat...dar aici, lipseste drama? Ce parere aveti despre forum? 547332 Ceva lipseste...poate catve topics foarte interesante and stuff.

But hey, people...I love you all! ^_^ We rule! I enjoy this forum...il verific in fiecare zi, nu ca si pe celelalte...adica odata la 3,4 zile. ^_^
Back to top Go down
Sponsored content





Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce parere aveti despre forum?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ce parere aveti despre forum?
» Ce cred personajele din Naruto despre tine?
» For the forum
» Inuyasha Character (forum game)
» Kaleido Star character (forum game)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Otaku System :: Guests zone-
Jump to: