Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anotimpul preferat

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Status : Anotimpul preferat Wicked
Registration date : 2008-08-26

Anotimpul preferat Empty
PostSubject: Anotimpul preferat   Anotimpul preferat Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 7:58 pm

Anotimpul meu preferat este iarna, deoacere este craciunul si revelionul. Primesc multe cadouri in aceasta perioada a anului si acest lucru ma bucura foarte mult.
Prefer iarna pentru ca este zapada si bradul de craciun in fiecare an il impodobesc cu toata familia alaturi.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
arinin

arinin


Female Number of posts : 88
Age : 32
Humor : random things are funny!
Karma :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Status : Anotimpul preferat 301nkgl
Registration date : 2008-09-06

Anotimpul preferat Empty
PostSubject: Re: Anotimpul preferat   Anotimpul preferat Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:39 am

Al meu e primavara. Eu sunt zodie de foc, si intr-un fel ma alimentez de la soare.
Iarna, intr-adevar, ma distrez, si nu datorita cadourilor si nici a atmosferei din familie, ci mai mult cu prietenii care inca nu au uitat semnificatia Craciunului. Dar in perioada asta, am si depresii. Imediat cum vine primavara insa...ma arunc pe iarba, merg in parcuri sau desenez sau sa citesc, mi se mareste numarul de absente ^^'
Ca sentiment, primavara simt cum revin la viata. Devin optimista, rad mai mult, yada yada yada...
Back to top Go down
Pikab00m




Number of posts : 49
Age : 33
Karma :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Status : Anotimpul preferat Wicked
Registration date : 2008-09-09

Anotimpul preferat Empty
PostSubject: Re: Anotimpul preferat   Anotimpul preferat Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:29 pm

Eh , in privinta asta nu te pot contrazice . Primavara te face sa simti ca traiesti. Sunt atatea lucruri care fac viata sa circule prin tine dupa sedentarism indlung pe timpul iernii. Mirosul de iarba verde, fluturii , soarele care te orbeste , ploile reci si lista continua ^^. N-as putea alege altceva , primavara este anotimpul renasterii (referitor la phoenix - asta prefer si eu- sunt mai piroman din fire) ; imi place sa cred ca incep o noua runda cu viata de fiecare data cand primavara isi face simtita prezenta. Dap , as vrea sa fie primavara 4ever :)
Back to top Go down
Elayla

Elayla


Female Number of posts : 99
Age : 33
Location : Elysium
Job/hobbies : sleeping, reading, biting, day dreaming, other useful activities
Humor : -finger-
Karma :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Status : Anotimpul preferat SuperSmiley
Registration date : 2008-09-08

Anotimpul preferat Empty
PostSubject: Re: Anotimpul preferat   Anotimpul preferat Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:24 pm

As fi ales o primavara vesnica, dar acum sunt atat de prinsa in minunile iernii...si nu demult eram indragostita de plimbarile prin frunzele galbene si rosii...si cu putin timp in urma adoram dupa-amiezile lenese de vara. Ce sa aleg, ce sa aleg?
Vreau sa fiu schimbatoare...deocamdata e iarna! Anotimpul preferat 184598
Back to top Go down
Sponsored content





Anotimpul preferat Empty
PostSubject: Re: Anotimpul preferat   Anotimpul preferat Icon_minitime

Back to top Go down
 
Anotimpul preferat
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Care este sucul vostru preferat
» Servant-ul preferat
» Master-ul preferat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Love this place :: About us-
Jump to: