Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Personajul preferat

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Myu~ai
Moderator
Myu~ai


Female Number of posts : 95
Age : 32
Location : rose hell garden~
Job/hobbies : manga,killing time,doing nothing
Humor : gone with the wind,be right back n.n
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Cursedcopy
Registration date : 2008-09-12

Personajul preferat Empty
PostSubject: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 12:57 pm

Mie imi place Kaname,ptr ca ador personalitatea ei baietoasa.Dar si Sousuke ptr ca e f comic.Cu toate ca e un militar f bine antrenat,ii lipseste experienta vietii de zi cu zii.Iar din cauza asta mereu si-o ia de la Kaname XD
Back to top Go down
http://ichi-effect.forumz.ro/
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-08-31

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:09 pm

personajul preferat zici?...well, cred ca acela este Sousuke......imi place ca are un simt al datoriei foarte dezvoltat, este amuzant fara neaparat sa vrea...are bun simt, manevreaza robotii ca nimeni altul...e foarte kawaii....interesant, inteligent si nice cu toti.....si imi place ca e serios si matur cel mai adesea, desi si-o cam i-a de la Kaname mai mereu....^^"
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-08-26

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 8:10 pm

Mie imi place in mod special de Kaname. E comica si imi place cand il bate pe sasuke. Mereu gaseste un mod diferit de a se lua de el.... Kaname e destul de curajoasa si atunci cand vrea sa faca ceva nimic nu-i sta in cale.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
LightYagami

LightYagami


Male Number of posts : 40
Age : 34
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-09-11

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 9:20 am

Sousuke e preferatul meu pentru ca e antrenat foarte bine dar nu prea are experienta pe "campul de lupta" de zi cu zi
Back to top Go down
Sponsored content





Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitime

Back to top Go down
 
Personajul preferat
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul favorit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Full metal panic!-
Jump to: