Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pareri

Go down 
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Pareri Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Pareri Right_bar_bleue

Warning :
Pareri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri Right_bar_bleue

Status : Pareri Wicked
Registration date : 2008-08-31

Pareri Empty
PostSubject: Pareri   Pareri Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:34 pm

La inceput eram sceptica in privinta acestui anime….mai ales cand am vazut openingul, care chiar daca avea o melodie cunoscuta si expirata dupa parerea mea, mi-a dat senzatia ca animeul o sa fie unul in culori sterse, genul cowboy si fara prea mare osteneala in ceea ce priveste realizarea lui….insa m-am inselat….chiar mi-a placut felul in care e realizat si mai ales felul ciudat de-a fi al personajelor, mai ales Ed(mama, mama, ce nume lung parca avea, sau gresesc?....era parca Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky IV, nu?)….lasand asta la o parte….imi place in general povestea….desi nu l-am terminat chiar tot de vazut, pot spune ca mi-a lasat o impresie buna…are dramatism, ceva faze funny, putin echii, un tip simpatic in centrul actiunii(Spike), o tipa care o pateste mai mereu(Faye Valentine)…misiuni interesante si tot tacamul, care sa nu ma plictiseasca in timpul vizionarii….probabil ca cel mai mult imi place dinamismul lucrurilor….totul e in miscare…totul se petrere intr-un ritm rapid….asta imi place in mod deosebit la animeul asta…e genul meu
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
 
Pareri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pareri
» Pareri
» Pareri ...
» Pareri
» Pareri

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Cowboy Bebop-
Jump to: