Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Personajul preferat

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Myu~ai
Moderator
Myu~ai


Female Number of posts : 95
Age : 32
Location : rose hell garden~
Job/hobbies : manga,killing time,doing nothing
Humor : gone with the wind,be right back n.n
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Cursedcopy
Registration date : 2008-09-12

Personajul preferat Empty
PostSubject: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 10:00 am

Imi place f mult Dark.E un hot extrem de inteligent care pacaleste mereu pe toata lumea.Imi place faptul ca e rebel si-i aduce un pic de actiune in viata lui Daisuke.Chiar daca face el mereu pe durul are un suflet bun si nu vrea decat sa-i ajute pe cei din jurul sau.
Back to top Go down
http://ichi-effect.forumz.ro/
Rock Bird

Rock Bird


Female Number of posts : 9
Age : 32
Location : Arad
Job/hobbies : AMV Editor
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-12-13

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:23 pm

Personajul meu preferat este cu siguranta Dark, care nu numai ca este cute si are o freza super sweet, dar este si destept, are o conditie fizica de invidiat si un trecut foarte interesant. Chiar imi pare rau ca nu are corpul lui, viata lui, etc, dar asta e. >.<
Back to top Go down
http://kidnecro.hi5.com
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-08-26

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 7:27 pm

Personajul meu preferat este tot Dark. Mi se pare foarte dragut, imi place vocea lui si ca si personaj din anime este destul de frumos. Consider ca are un suflet bun si ar fi fost mai interesant daca ar fi avut propriul corp ca sa sa poata vorbi mult mai mult despre el in anime.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Sponsored content





Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitime

Back to top Go down
 
Personajul preferat
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul favorit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: D.N.Angel-
Jump to: