Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Favorite character

Go down 
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Favorite character Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Favorite character Right_bar_bleue

Warning :
Favorite character Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Favorite character Right_bar_bleue

Status : Favorite character Wicked
Registration date : 2008-08-31

Favorite character Empty
PostSubject: Favorite character   Favorite character Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:36 pm

Well, mie imi plac foarte mult Lenny, Jeane Fecioara de Fier, Faust al VIII-lea si Lyserg….si chiar nu ma pot hotara care e preferatul….de asta o sa-i i-au pe fiecare in parte la analizat
Lenny……he look’s O_O….e puternic, determinat, ironic, interesant prin felul lui de-a fi si rezistent in lupta fiind si imprevizibil….a da…si foarte temperamental……and he’s crazy and dark…luv it:X
Jeane Fecioara de Fier…imi place la nebunie cum arata…cu parul ei mov deschis si cu ochii ei rosii, care sunt pur si simplu superbi…..imi place ca e pacifista, puternica si plina de speranta cand vine vorba de o lume mai buna
Faust al VIII-lea…tipul e crazy, strange, a little bit creepy, but powerfull…..imi place cum se comporta si cum vorbeste…si are un scop nobil pt care vrea sa devina rege saman
Lyserg……e putin cam naiv, in schimb e foaaarte kawaii si sweet cu ochii aia verzi^^”…..e puternic, determinat, dar putin cam nesabuit…..se vede ca e inca un copil fara experienta….dar imi place ca nu se da batut….
Deci chiar nu pot alege intre astia patru….they are my favorite characters
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
 
Favorite character
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Favorite character
» What Code Geass Character Are You?
» What Lovely Complex Character Are You?
» Inuyasha Character (forum game)
» Kaleido Star character (forum game)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Shaman King-
Jump to: