Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Favorite character

Go down 
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Favorite character Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Favorite character Right_bar_bleue

Warning :
Favorite character Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Favorite character Right_bar_bleue

Status : Favorite character Wicked
Registration date : 2008-08-31

Favorite character Empty
PostSubject: Favorite character   Favorite character Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 7:01 pm

personaje sunt foarte multe in acest anime, ramane doar sa ne gasim favorita/favoritul.....acest topic contine spoilere

Flash Sword Irene is my favorite because:
->o admir pt cat de matura, calculata si inteligenta este
->m-a impresionat curajul, stapanirea de sine si felul in care si-a ascuns durerea in momentul in care si-a taiat bratul drept pt Clare
->mi se pare foarte, foarte frumoasa(ochi cel putin imi inspira o siguranta de nezdruncinat, iar parul ei drept in incadreaza perfect fata)
->este una dintre cele mai bune Claymore, zic eu....desi a fost trecuta pe locul 3, eu zic ca merita sa ramana pe locul 2, pt ca era mult mai chibzuita, si nu trecea de limita
->manuieste sabia cu o maiestrie de invidiat
->are o viteza extraordinara...nu ii percepeai miscarile mainilor
->e foarte bine conturata in anime....si imi place foarte mult calmul ei si seriozitatea de care da dovada tot timpul
->e mult mai mult decat un personaj...e chiar un exemplu bun de urmat pt cei cu scopuri bine definite
->vocea ei ma linisteste...vorbeste, de parca zici ca asculti un intelept care iti da povete
->atitudinea ei ii da noblete
->se vede clar ca e inteligenta


alte personaje care imi plac sunt Teresa, Clare, Phantom Maria, Galatea(e super tipa!!!), Undine, Flora, Jeanne
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
 
Favorite character
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Favorite character
» What Code Geass Character Are You?
» What Lovely Complex Character Are You?
» Inuyasha Character (forum game)
» Kaleido Star character (forum game)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Claymore-
Jump to: