Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 In pielea cui a-ti vrea sa fiti?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Left_bar_bleue7 / 1007 / 100In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Right_bar_bleue

Warning :
In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Right_bar_bleue

Status : In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Wicked
Registration date : 2008-08-31

In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Empty
PostSubject: In pielea cui a-ti vrea sa fiti?   In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 9:06 pm

Cui nu i s-a intamplat si isi doreasca sa fie in locul unui anumit personaj intr-o anumita secventa, sau chiar sa traiaca povestea acelui personaj?

Eu as vrea sa fiu in locul lui Irene din Claymore….in primul rand pentru ca semanam foarte mult una cu cealalta…Irene este calma, inteligenta, frumoasa, calculate, matura, cu un suflet nobil si manevreaza ca nimeni alta sabia….imi place absolut tot ceea ce tine de ea….as mai vrea sa fiu si in pielea lui Nobu sau Otani din Lovely Complex….nobu e o prietena fidela, devotata, care ajuta mereu cu sfaturi, incearca sa te aduca cu picioarele pe pamant si e si foarte amuzant(nu pot sa uit cum facea atunci cand il vedea pe profesorul Maity: ,,What’s whit this cold felling?”….si inca ce fata facea….mureai de ras sigur)...otani e relaxat, glumet, vesel, destul de realist, prietenos si prostut pe alocuri, ceea ce-l face foarte cute^^”..in trei cuvinte, e un nice guy veritabil…a da….si sa nu uit ca amandoi sunt foarte kawaii...si as vrea sa fiu si in locul lui Lucia din Venus Versus Virus....ador pur si simplu felul ei de-a fi...plus ca e foarte hotarata si kawaii...iar ochii ei sunt pur si simplu mortali
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Elayla

Elayla


Female Number of posts : 99
Age : 33
Location : Elysium
Job/hobbies : sleeping, reading, biting, day dreaming, other useful activities
Humor : -finger-
Karma :
In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Left_bar_bleue8 / 1008 / 100In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Right_bar_bleue

Warning :
In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Right_bar_bleue

Status : In pielea cui a-ti vrea sa fiti? SuperSmiley
Registration date : 2008-09-08

In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Empty
PostSubject: Re: In pielea cui a-ti vrea sa fiti?   In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:42 am

Momentan mi-ar placea sa fiu Alicia din Aria...good at enjoying everything. Sau daca nu un personaj care isi poate controla emotiile foarte, foarte bine...rece si totusi cald.
Cam in fiecare anime exista un personaj care parca are ceva din mine. Cel mai bine imi amintesc de Paraietta din Simoun. M-am speriat de ea, dar cred ca am facut asta numai pentru ca semanam destul de mult.
Back to top Go down
LightYagami

LightYagami


Male Number of posts : 40
Age : 34
Karma :
In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Left_bar_bleue900 / 100900 / 100In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Right_bar_bleue

Warning :
In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Right_bar_bleue

Status : In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Wicked
Registration date : 2008-09-11

In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Empty
PostSubject: Re: In pielea cui a-ti vrea sa fiti?   In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 11:19 am

Light.. In pielea cui a-ti vrea sa fiti? 963242 dupa parerea mea,e cel mai complex personaj din death note...mi-as dori sa fiu light pentru ca semanam foarte mult (nu in sensu ca sunt si eu maniac In pielea cui a-ti vrea sa fiti? 340140 ) dar,daca s-ar putea sa nu mor la sfarsit In pielea cui a-ti vrea sa fiti? 601128
Back to top Go down
Sponsored content





In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Empty
PostSubject: Re: In pielea cui a-ti vrea sa fiti?   In pielea cui a-ti vrea sa fiti? Icon_minitime

Back to top Go down
 
In pielea cui a-ti vrea sa fiti?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime talk-
Jump to: