Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Primul J-drama pe care l-ai urmarit

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Primul J-drama pe care l-ai urmarit Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Primul J-drama pe care l-ai urmarit Right_bar_bleue

Warning :
Primul J-drama pe care l-ai urmarit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul J-drama pe care l-ai urmarit Right_bar_bleue

Status : Primul J-drama pe care l-ai urmarit Wicked
Registration date : 2008-08-26

Primul J-drama pe care l-ai urmarit Empty
PostSubject: Primul J-drama pe care l-ai urmarit   Primul J-drama pe care l-ai urmarit Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 8:42 pm

Primul j-drama pe care l-am urmarit cred ca a fost Gokusen primul sezon. M-a impresionat foarte mult acest film si am vrut sa urmaresc din ce in ce mai multe filme japoneze. Dupa aceea am vazut Hana Kimi-Japan care e legat tot de scoala si de problemele de acolo.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Elayla

Elayla


Female Number of posts : 99
Age : 33
Location : Elysium
Job/hobbies : sleeping, reading, biting, day dreaming, other useful activities
Humor : -finger-
Karma :
Primul J-drama pe care l-ai urmarit Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Primul J-drama pe care l-ai urmarit Right_bar_bleue

Warning :
Primul J-drama pe care l-ai urmarit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul J-drama pe care l-ai urmarit Right_bar_bleue

Status : Primul J-drama pe care l-ai urmarit SuperSmiley
Registration date : 2008-09-08

Primul J-drama pe care l-ai urmarit Empty
PostSubject: Re: Primul J-drama pe care l-ai urmarit   Primul J-drama pe care l-ai urmarit Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 2:39 pm

Sa vedem...se pune? Am vazut Blue zilele trecute...si cu exceptia faptului ca nu am gasit o subtitrare si nu am inteles nici un cuvant....NIMIC..sau poate stiam ce zic atunci cand se salutau....a fost foarte dragut. Am inteles ce s-a intamplat din imagini, dar tot as fi vrut sa stiu ce spuneau.

Anyways, daca ar fi sa il compar...ar fi un film romanesc de Giugiu sau de Puiu...poate chiar si Mungiu seamana.
Primul J-drama pe care l-ai urmarit 292916
Back to top Go down
 
Primul J-drama pe care l-ai urmarit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Care a fost primul anime vazut?
» Care este sucul vostru preferat
» Care personaj din Death Note esti?
» Motivul pentru care v-ati uitat la acest anime

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Movie :: J-movie :: J-drama-
Jump to: