Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pareri...as usual

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Pareri...as usual Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Pareri...as usual Right_bar_bleue

Warning :
Pareri...as usual Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri...as usual Right_bar_bleue

Status : Pareri...as usual Wicked
Registration date : 2008-08-31

Pareri...as usual Empty
PostSubject: Pareri...as usual   Pareri...as usual Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:58 pm

pai, daca ar fi dupa mine m-as mai uita de vreo 3 ori la animeul asta.....mi-a placut pur si simplu....a fost bine realizat(chiar daca grafica mai lasa de dorit pe alocuri)....povestea e originala si nu ma plictisesc aproape deloc.....mi-a placut endingul si felul in care a reactionat chika cand shino a incercat sa-l salveze....dura faza....that guy is crazy.....he could get killed for thatO_o....cei care au vazut stiu la ce ma refer^^"(sper).......coloana sonora mi-a placut, fara discutii....iar openingul si endingul au fost pur si simplu dementiale...il recomand oricui...e foarte funny in cea mai mare parte, dar e si sad pe alocuri....chiar tragic, as putea spune..ia-s da un 8(mda....s-ar presupune ca e un anime bun, insa ii dau 8)
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
LightYagami

LightYagami


Male Number of posts : 40
Age : 34
Karma :
Pareri...as usual Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Pareri...as usual Right_bar_bleue

Warning :
Pareri...as usual Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Pareri...as usual Right_bar_bleue

Status : Pareri...as usual Wicked
Registration date : 2008-09-11

Pareri...as usual Empty
PostSubject: Re: Pareri...as usual   Pareri...as usual Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 6:12 pm

super anime-ul ,personajele si toate cele ! mie mi-a placut cel mai mult la inceput cand uhhh...cum o chema pe fata care ducea mancarea? oricum mi-a placut cand a cazut in podea in ep 3 sau 2 Pareri...as usual 644719
Back to top Go down
Myu~ai
Moderator
Myu~ai


Female Number of posts : 95
Age : 32
Location : rose hell garden~
Job/hobbies : manga,killing time,doing nothing
Humor : gone with the wind,be right back n.n
Karma :
Pareri...as usual Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Pareri...as usual Right_bar_bleue

Warning :
Pareri...as usual Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri...as usual Right_bar_bleue

Status : Pareri...as usual Cursedcopy
Registration date : 2008-09-12

Pareri...as usual Empty
PostSubject: Re: Pareri...as usual   Pareri...as usual Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 7:56 pm

Pot spune ca am ras de nu am mai putut cand am vazut prima data animeul asta. Imi plac mult personajele mai ales Chika si Shito sunt criminali atunci cand se cearta .Si sincera sa fiu mi-a parut rau de Shiba...parerea mea e ca a fost fraier rau de tot!
Alte personaje care mi-au placut sunt membrii familiei lui Chika pe care nu poti sa-i ratezi mai ales pe tatal lui...he,he,he ce-am mai ras...Din partea lui Shito...il urasc pe tipul ala din gruparea aia (hm..no ideea cum ii zicea...memorie scurta x.x) pe care l-as strange de gat daca l-as vedea.
Iar in final mi-a placut de Grim Reaper care era prea kawaiii XD A fost super haios cand l-au vazut prima data in starea lui de chibi si ce reactie a avut Michiru ^____^ Oh,vreau si eu unul n.n'
Back to top Go down
http://ichi-effect.forumz.ro/
Sponsored content





Pareri...as usual Empty
PostSubject: Re: Pareri...as usual   Pareri...as usual Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pareri...as usual
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pareri
» Pareri ^_^
» Pareri ...
» Pareri
» Pareri

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Zombie Loan-
Jump to: