Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 1 Litre of Tears

Go down 
AuthorMessage
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
1 Litre of Tears Left_bar_bleue10 / 10010 / 1001 Litre of Tears Right_bar_bleue

Warning :
1 Litre of Tears Left_bar_bleue0 / 1000 / 1001 Litre of Tears Right_bar_bleue

Status : 1 Litre of Tears Wicked
Registration date : 2008-08-26

1 Litre of Tears Empty
PostSubject: 1 Litre of Tears   1 Litre of Tears Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:53 pm

1 Litre of Tears este unul din serialele la care am pland. Este un jdrama excelent in care este vorba despre o fata care sufera de o boala fara leac si desi ii este foarte greu, pe timpul acestei suferinte scrie un jurnal in care scrie tot ceea ce face si ceea ce simte. Acest jurnal s-a vandut in toata Japonia in milioane de excemplare si chiar si in ziua de azi ridica moralul celor care sufera de aceasta boala. Mi-a facut placere sa urmaresc acest serial.. desi la ultimele ep am plans destul de mult.
Eu o recomand mai ales pentru ca e foarte originala si este o poveste reala... chiar a existat o persoana care a trecut prin acele chinuri.Actrita care joaca rolul fetei bolnave arata de parca chiar ar avea acea boala.. nici acum nu stiu daca acea persoana era sau nu cu adevarat bolnava ^^' Dar in rest e un serial nemaipomenit... si o adevarata poveste de viata.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
 
1 Litre of Tears
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 1 Litre of Tears

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Movie :: J-movie :: J-drama-
Jump to: