Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Warn si ban

Go down 
2 posters
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Warn si ban Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Warn si ban Right_bar_bleue

Warning :
Warn si ban Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warn si ban Right_bar_bleue

Status : Warn si ban Wicked
Registration date : 2008-08-31

Warn si ban Empty
PostSubject: Warn si ban   Warn si ban Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 5:44 pm

Acest topic l-am deschis pentru cei ce vor primi avertizari si ban, in functie de gravitatea lucrurilor. Din pacate, lista asta a fost deschisa de LightYagami. A facut spam si s-a abatut de la subiect cu totul, postand aiurea, doar pentru a-si creste numarul de mesaje(am presupus eu....ori poate din plictiseala). Poate nu e un forum deosebit, dar lucruri ca acestea nu toleram. In concluzie, YagamiLight are un warn. Eu si Kaori speram ca asa ceva sa nu se mai repete.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Warn si ban Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Warn si ban Right_bar_bleue

Warning :
Warn si ban Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warn si ban Right_bar_bleue

Status : Warn si ban Wicked
Registration date : 2008-08-26

Warn si ban Empty
PostSubject: Re: Warn si ban   Warn si ban Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:55 pm

YagamiLight mai primeste un warn deoarece a continuat sa posteze posturi tip spam ce nu aveau nici o legatura cu topicul la care a dorit sa-si exprime ideile. Un post de al lui era ceva de genu: "hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh".
V-am dat un exemplu ca sa nu spuneti ca i-am dat warn doar de dragut de a face acest lucru.

!Avand in vedere ca are 2 warn-uri acest user va primi ban pe o perioada de 2 saptamani. Daca dupa ridicarea ban-ului nu isi repara comportamentul pe forum si continua sa posteze ca pana acum , va primi ban permanent.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
 
Warn si ban
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Otaku System :: Forum Staff-
Jump to: