Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Personajul preferat

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Myu~ai
Moderator
Myu~ai


Female Number of posts : 95
Age : 32
Location : rose hell garden~
Job/hobbies : manga,killing time,doing nothing
Humor : gone with the wind,be right back n.n
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Cursedcopy
Registration date : 2008-09-12

Personajul preferat Empty
PostSubject: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 6:14 pm

Sunt mare fana a lui Shuichi n___n E atat de aiurit si mereu intra in probleme,dar lui nu-i pasa O___O Imi place cand se imbraca in costum de catel.So damn cute *.* Cu toate ca initial am avut impresia ca era costum de vaca O__o"""""
Si-mi mai place si managerul celor de la Bad luck...he's eeevil *mwuhaha* Personajul preferat 863404
Back to top Go down
http://ichi-effect.forumz.ro/
Chiyo
Admin
Chiyo


Female Number of posts : 186
Age : 29
Location : Galati
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-08-26

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 7:21 pm

Mie imi place de Shuichi pentru ca este comic de cele mai multe ori. Face fete ciudate de fiecare data cand este fericit sau trist.Are o voce draguta si arata bine.Prima oara cand l-am vazut am crezut ca este fata, dar m-am bucurat cand am descoperit ca e baiat.
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Personajul preferat Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Warning :
Personajul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul preferat Right_bar_bleue

Status : Personajul preferat Wicked
Registration date : 2008-08-31

Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 8:30 pm

OMG....nu ma puneti sa aleg ca intru in comaO___o.....il ador pe Yuki, Shuichi, Ryuichi si managerul celor de la Bad luck...zomg....e nebun tipul si funny in acelasi timp...bun, acum sa-i iau pe rand la descusut
-->Yuki...I love those tiger eyes, felul in care se imbraca, vorbeste si fumeaza(am spus-o cu voce tare?O_o)...plus ca e foarte smexi si interesant..e faimos, e scriitor..e serios, matur, cu capul pe umeri..nu il intereseaza parerea celorlalti, face ce vrea...e exact pe gustul meu....I'm done whit him, I think
-->Shuichi...tipul ala e comedie curata.....tot ceea ce face e atat de funny ca nu mai sti ce sa faci mai intai, sa fugi dupa pastile de burta sau sa razi pana cazi de pe scaun....e foarte cute cu parul ala roz....si e si serios atunci cand trebuie...imi place ca isi dau frau liber la sentimente.....hi's a nice guy...si n-am sa uit faza din aeroport cand era costumat intr-o banan sau ceva in genul: ,,I'm just Luggage! I don't need a passport!"=))...il ador
-->Ryuichi...tipul a ala e asa de ciudat......are personalitatea dublata, ceea ce m-a lasat masca de fiecare data.....e foarte copilaros, kawaii, funny....ii ador costumele si felul in care vorbeste si se comporta....,,sparkly sparkly ryuichi"...n-am sa uit prea curand fazele alea=)), insa imi plac si momentele in care e serios, matur
-->managerul de la Bad luck....uhhh...nu-i mai stiu numele, dar stiu ca ador felul in care ii convinge pe ceilalti sa nu renunte la trupa, sau sa vina imediat la nu mai stiu ce interviu....e tare de tot.....cu pistolul tot timpul la el, pregatit sa traga mereu....sau faza in care a tras cu ceilalti in spatele sau si apoi se intrebau aia daca a tras cu adevarat....bestiala faza..si cum mai rade.....e demential tipul....si e destul de kawaii
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
Sponsored content





Personajul preferat Empty
PostSubject: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitime

Back to top Go down
 
Personajul preferat
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul favorit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Gravitation-
Jump to: