Otaku System
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otaku System

Otaku System is based on anime, manga and Japanese band.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pareri

Go down 
AuthorMessage
dark_inside_like_a_demon
Admin
dark_inside_like_a_demon


Female Number of posts : 136
Age : 30
Location : in a shiting world
Karma :
Pareri Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Pareri Right_bar_bleue

Warning :
Pareri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri Right_bar_bleue

Status : Pareri Wicked
Registration date : 2008-08-31

Pareri Empty
PostSubject: Pareri   Pareri Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 11:48 am

m-am indragostit pur si simplu de animeul asta.....desi e romantic(ceea ce nu mi-a placut niciodata la un anime) pot spune cu siguranta ca m-a cucerit definitiv......in primul rand povestea este foarte reusita(cu complexul legat de inaltime...unii s-ar putea regasi in chestia asta), e foarte amuznata pe alocuri si mi se pare extrem de interesanta...am urmarit animeul cu sufletul la gura.....apoi mai e si o grafica foaaaaarte buna......iar de personaje chiar n-am ce zice.....ele intruchipeaza personalitatea unora din zilele noastre, astfel incat eu zic ca n-ar fi posibil o poveste asemanatoare in lumea reala......oricum Otani, Risa si Kohoro sunt super kawaii(si celelalte personaje, insa in special ei)...coloana sonora e foarte buna si ea.....mai ales openingurile si endingul 2(endingul 1 nu mi-a prea placut...ce-i drept nu l-am ascultat tot)........e un anime foarte amuzant parerea mea(fetele Risei imi provocau dureri de burta...mai ales cand era fantoma....super funny fazele alea)

sau poate mai pe scurt, am facut o obsesie pt animeul asta.....e foarte calumea realizat...la inceput nu eram sigura ca isi merita laudele, insa pana la urma s-a dovedit ca m-am inselat....mi-a lasat o impresie foarte buna...actiunea e potriita, ritmul e rapid si nu te lasa plictisit uitandu-te la episoade care sunt de umplutura.(pt ca oricum, n-ar asa ceva)

Il ador pur si simplu!!!!!
Back to top Go down
https://otaku-system.forumotion.com
 
Pareri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pareri
» Pareri
» ~ Pareri ~
» Pareri
» ^ Pareri ^

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Otaku System :: Anime & manga Sector :: Anime List :: Lovely Complex-
Jump to: